Proficiency Awards Round 2

Equine Science Placement Juanita Miller West Holmes FFA

Equine Science Placement
Juanita Miller
West Holmes FFA

Equine Science Entrepreneurship Amanda Meng Genoa Aera FFA

Equine Science Entrepreneurship
Amanda Meng
Genoa Aera FFA

Environmental Science and Natural Resource Management Collin Brinkman Fayetteville FFA

Environmental Science and Natural Resource Management
Collin Brinkman
Fayetteville FFA

Diversified Livestock Production Adam Blumenschein Fairbanks FFA

Diversified Livestock Production
Adam Blumenschein
Fairbanks FFA

Diversified Horticulture Nathan Stacklin Ridgemont FFA

Diversified Horticulture
Nathan Stacklin
Ridgemont FFA

Diversified Crop Production Placement Michael Klein West Holmes FFA

Diversified Crop Production Placement
Michael Klein
West Holmes FFA

Diversified crop production Ent

Diversified Crop Production Entrepreneurship Ethan Stuckey Wynford FFA

Diversified Agricultural Production Nole Gerfen Ridgemont FFA

Diversified Agricultural Production
Nole Gerfen
Ridgemont FFA

Dairy Production Placement Clair Schmitmeyer Versailles FFA

Dairy Production Placement
Clair Schmitmeyer
Versailles FFA

Dairy Production Entrepreneurship William Hughes West Holmes FFA

Dairy Production Entrepreneurship
William Hughes
West Holmes FFA

Beef Production Placement Clinton Liming Felicity-Franklin FFA

Beef Production Placement
Clinton Liming
Felicity-Franklin FFA

Agriscience Plant Research Jacob Dennis Pettisville FFA

Agriscience Plant Research
Jacob Dennis
Pettisville FFA

Beef Production Entrepreneurship Megan Ulrich North Central FFA

Beef Production Entrepreneurship
Megan Ulrich
North Central FFA

 Agriscience Research Integrated Systems Mariah Cox Zane Trace FFA


Agriscience Research Integrated Systems
Mariah Cox
Zane Trace FFA

Agriscience Research Animal Systems Olivia Pflaumer Zane Trace FFA

Agriscience Research Animal Systems
Olivia Pflaumer
Zane Trace FFA

Agricultural Services Taci Welch Marysville FFA

Agricultural Services
Taci Welch
Marysville FFA

Agricultural Sales Placement Sierra Drewes New Bremen FFA

Agricultural Sales Placement
Sierra Drewes
New Bremen FFA

Agricultural Sales Entrepreneurship Katie Bendickson Miami East-MVCTC FFA

Agricultural Sales Entrepreneurship
Katie Bendickson
Miami East-MVCTC FFA

Agricultural Processing Nathan Stewart East Clinton FFA

Agricultural Processing
Nathan Stewart
East Clinton FFA

Agricultural Mechanics Repair and Maintenance Placement Logan Miller St. Marys FFA

Agricultural Mechanics Repair and Maintenance Placement
Logan Miller
St. Marys FFA

Agricultural Mechanics Repair and Maintenance Entrepreneurship Aaron Hendrich Eaton-MVCTC FFA

Agricultural Mechanics Repair and Maintenance Entrepreneurship
Aaron Hendrich
Eaton-MVCTC FFA

Ag Mech Design and Fabrication

Agricultural Mechanics Design and Fabrication
Maci Krites
Miami East-MVCTC FFA

Agricultural Education Katelyn Niehaus Eaton-MVCTC FFA

Agricultural Education
Katelyn Niehaus
Eaton-MVCTC FFA

Agricultural Communications Kolt Buchenroth Kenton-OHP FFA

Agricultural Communications
Kolt Buchenroth
Kenton-OHP FFA

Accounting Lindsay Shell Blanchester FFA

Accounting
Lindsay Shell
Blanchester FFA

Print Friendly

Related Posts

Leave a Reply